STRINGHYLDE, tre hylder, teakfiner og gavle.

4473187. STRINGHYLDE, tre hylder, teakfiner og gavle.

2 hylder 20x78 cm.
2 gavle 75 cm.

Brugsslitage, ridser, slid på gavlens gummiring.

Få foretaget en gratis vurdering!

2 hylder 20x78 cm.
2 gavle 75 cm.

Antal besøg: 636