SIGVARD BERNADOTTE, BADEVÆRELSESLAMPE, IFÖ.

4473062. SIGVARD BERNADOTTE, BADEVÆRELSESLAMPE, IFÖ.

Med stel af porcelæn med gul glasur og kop lavet af hvidt fluxglas, anden halvdel af det 20. århundrede, højde 20 cm.

Let slitage, fordi funktionen ikke er garanteret.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 278