ERLAND CULLBERG. Blomstervase, litografi.

4472759. ERLAND CULLBERG. Blomstervase, litografi.

Signeret, ca. 54 x 44 cm, inkl. ramme 71 x 51 cm.

Plexiglas med badges.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Få foretaget en gratis vurdering!

Plexiglas med badges.

Kunstner/designer

Erland Cullberg (1931–2012)

Antal besøg: 249