ANTIK KELIM TÆPPE, 19. ÅRHUNDREDE, 388x79 cm.

447270. ANTIK KELIM TÆPPE, 19. ÅRHUNDREDE, 388x79 cm.

Antik kelim tæppe, 1800-tallet.

Slitage og reparationer.

Få foretaget en gratis vurdering!

Slitage og reparationer.

Antal besøg: 825