STEN LINDBERG. „Caprice“, gouache.

4472595. STEN LINDBERG. „Caprice“, gouache.

Signeret og dateret 85, ca. 22 x 18 cm, inkl. ramme 38 x 30 cm.

mindre plet.

Få foretaget en gratis vurdering!

mindre plet.

Antal besøg: 206