LENA LINDERHOLM. Blomsterstilleben.

4472513. LENA LINDERHOLM. Blomsterstilleben.

Farvelitografi, signeret og nummereret 1285/1750

58 x 78 cm.

Rammemål: 89 x 108 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Det samlede indtryk er godt.

Kunstner/designer

Lena Linderholm (Født 1947)

Få foretaget en gratis vurdering!

58 x 78 cm.

Rammemål: 89 x 108 cm.

Kunstner/designer

Lena Linderholm (Født 1947)

Antal besøg: 518