HANS LARSSON. AKVAREL.

HANS LARSSON. AKVAREL.
4472146. HANS LARSSON. AKVAREL.

Bibelsk motiv, mål 30x35cm, karmmål 42x48cm, signeret.

Lille farvetab. Ramme med slid på overfladen.

Kunstner/designer

Hans Larsson (1910–1973)

Få foretaget en gratis vurdering!

Kunstner/designer

Hans Larsson (1910–1973)

Antal besøg: 127