HANS J WEGNER. Sybord, model „AT-33", Andreas Tuck, Danmark.
4471995. HANS J WEGNER. Sybord, model „AT-33", Andreas Tuck, Danmark.
Ich. Udtræksskuffe med syindvendigt, udtrækkelig kurvkurv. Foldeskiver. Forbrændingsstemplet. Længde ca 66 - 117 cm, bredde ca 57,5 cm, højde ca 60 cm.
Slid og slitage. Pletter. Syindretning med skader.