VÆGUR, forgyldt gustaviansk stil, Evert Lundberg Linköping.

4471765. VÆGUR, forgyldt gustaviansk stil, Evert Lundberg Linköping.

Bredde 40,5 cm.
Højde 89 cm.
Dybde 13 cm, vægmonteret.

Brugsslitage. Ikke fuldt gennemgået. Ikke testet, der gives ingen funktionel garanti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Bredde 40,5 cm.
Højde 89 cm.
Dybde 13 cm, vægmonteret.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 289