TOWER LOCK RIFFLE, England 19. århundrede.

4471665. TOWER LOCK RIFFLE, England 19. århundrede.

Ombygget fra flintlock-riffel, ca. 1799
Længde ca. 139 cm.

Holder begge lukkede
Laddstock mangler, andet aldersrelateret slid.

Få foretaget en gratis vurdering!

Længde ca. 139 cm.

Holder begge lukkede

Antal besøg: 610