JENS MATHISEN. FARVETRÆSNIT, signeret og dateret 1961.

4471648. JENS MATHISEN. FARVETRÆSNIT, signeret og dateret 1961.

Nummereret 33/115.
Rammemål: 42 x 66 cm.
Billeddimensioner: 28 x 51 cm.

I god stand. Ikke undersøgt uden for rammen.

Kunstner/designer

Jens Mathisen (1926–2003)

Få foretaget en gratis vurdering!

Nummereret 33/115.
Rammemål: 42 x 66 cm.

Kunstner/designer

Jens Mathisen (1926–2003)

Antal besøg: 264