3 LEGETØJSBILER+ABE, midten af det 20. århundrede.

4470695. 3 LEGETØJSBILER+ABE, midten af det 20. århundrede.

„Smokey Bill“, Ca. 23 x 24 cm
2 biler og abe ca. 15 x 10 cm/stk.

Brugsslitage. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

„Smokey Bill“, Ca. 23 x 24 cm

Antal besøg: 145