OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, pastel, signeret Winge og dateret -55.

4470577. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Stilleben, pastel, signeret Winge og dateret -55.

Måske P Winge
45x31 cm, karmmål 62x48 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Måske P Winge
45x31 cm, karmmål 62x48 cm.

Antal besøg: 223