SIGFRID BENGTSSON, olie på panel, „Kalve“.

4470495. SIGFRID BENGTSSON, olie på panel, „Kalve“.

Signeret og dateret 1969.
Rammemål 52x65cm.

Betingelse for brug.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret 1969.
Rammemål 52x65cm.

Betingelse for brug.

Antal besøg: 292