JOHAN ADOLF VON MALMBORG. Soldater til hest, trækker kanoner.

44704. JOHAN ADOLF VON MALMBORG. Soldater til hest, trækker kanoner.

Oliemaleri på lærred signeret og dateret -71, 29X70 cm.

Retoucheret et par steder.

Få foretaget en gratis vurdering!

Retoucheret et par steder.

Antal besøg: 1.888