PIET HEIN/ BRUNO MATHSSON. „Supercircle“, sofabord, Mathsson International AB i licensaftale med Fritz Hansen.

4470131. PIET HEIN/ BRUNO MATHSSON. „Supercircle“, sofabord, Mathsson International AB i licensaftale med Fritz Hansen.

Finérplade i masurbirk, forkromede spændeben, etiketmarkeringer, højde ca. 52, 120x120 cm.

Brugsslitage, mærker, finértab.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 581