GUNNAR NYLUND, VASE, STENTØJ. OG LARS BERGSTEN, SKULPTUR.

4470077. GUNNAR NYLUND, VASE, STENTØJ. OG LARS BERGSTEN, SKULPTUR.

Vase, højde 15cm, monogram signeret.
Skulptur, højde 29cm, signeret.

Brugsslitage vase med enhver belægning indeni, skulptur med taperester på undersiden.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 260