SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982). „SOMMERSTUDIE II“.

4469469. SVEN OLOF ROSÉN (1908-1982). „SOMMERSTUDIE II“.

Olie på lærred, signeret og dateret -75.

56 x 76 cm.

Rammemål: 63 x 82 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

56 x 76 cm.

Rammemål: 63 x 82 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 471