Spejllampe, gustaviansk stil, 20. århundrede.

4469367. Spejllampe, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Krone med båndsløjfe, perlet, messing lysestage, bronzeret og forgyldt, ca. 42x27 cm.

Mærker vises.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærker vises.

Antal besøg: 417