ERIK DIETMAN. „Digter Paul Andersson Trolls“.

4469302. ERIK DIETMAN. „Digter Paul Andersson Trolls“.

Farvelitografi, signeret og nummereret 10/150.

52 x 42 cm.

Rammemål: 73 x 53 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

52 x 42 cm.

Rammemål: 73 x 53 cm.

Antal besøg: 237