Et ikon, tempera på panel, Rusland, 19. århundrede.

4468905. Et ikon, tempera på panel, Rusland, 19. århundrede.

Ca. 36x31 cm.

Slid og slitage. Farvetab. Tørre revner. Senere retoucher.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ca. 36x31 cm.

Antal besøg: 434