HENRIC FRÖDIN. olie på panel, monogram signeret.

4468820. HENRIC FRÖDIN. olie på panel, monogram signeret.

Dimensioner på rammen ca. 43x55 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 159