SKÆNK, „Råby“, Ikea, 1962.

SKÆNK, „Råby“, Ikea, 1962.
4468693. SKÆNK, „Råby“, Ikea, 1962.

Højde 107 cm, længde 179,5 cm, dybde 43 cm.

Brugsslitage, mærker, ridser. To låse med defekter.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 898