ANNA QUIST. „Synvilla“ Keramik, 2017.

4467958. ANNA QUIST. „Synvilla“ Keramik, 2017.

Signeret og dateret.
Motiv 26x10 cm
Rammemål 53x53 cm.

Ingen anmærkninger.

Få foretaget en gratis vurdering!

Signeret og dateret.
Motiv 26x10 cm
Rammemål 53x53 cm.

Ingen anmærkninger.

Antal besøg: 292