ART DECÓ, spejl, tin, 1940'erne.

4467780. ART DECÓ, spejl, tin, 1940'erne.

Højde ca. 54 cm
Bredde 28 cm.

Brugsslitage, mærker, tinuregelmæssigheder, små ridser i glas.

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde ca. 54 cm
Bredde 28 cm.

Antal besøg: 600