SPISESTUE Villeroy & Boch, New Wave.

4467418. SPISESTUE Villeroy & Boch, New Wave.

11 Middagstallerkener, bredde 27 cm.
6 Dybe plader, bredde 27 cm.
11 Madskåle
11 Plader, bredde 23 cm.
2 Underkopper, bredde 33 cm.
1 Salatskål, bredde 32 cm.
2 skåle
2 tønder
10 Tilbehør.
4 te krus.
9 Kaffekopper.

Overfladeslitage, ridser.

Få foretaget en gratis vurdering!

6 Dybe plader, bredde 27 cm.
11 Madskåle
11 Plader, bredde 23 cm.
2 Underkopper, bredde 33 cm.
1 Salatskål, bredde 32 cm.
2 skåle
2 tønder
10 Tilbehør.
4 te krus.
9 Kaffekopper.

Overfladeslitage, ridser.

Antal besøg: 564