BORDPETROLEUMLAMPE, glas/metal. dateret 1976.

4467407. BORDPETROLEUMLAMPE, glas/metal. dateret 1976.

total højde 43 cm.

mindre slitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

total højde 43 cm.

mindre slitage.

Adresse

Polhemsgatan 28
392 39 Kalmar
Sverige

Placering
S3
Antal besøg: 262