ARTHUR ANDERSSON. Vase, glaseret stentøj, monogram signeret, Wallåkra.

4467330. ARTHUR ANDERSSON. Vase, glaseret stentøj, monogram signeret, Wallåkra.

Højde 33 cm.

Mindre slitage.

Tema

Glass & Ceramics in Summer

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 33 cm.

Mindre slitage.

Tema

Glass & Ceramics in Summer

Antal besøg: 879