NILS G STENQVIST. „Fossil snegl“, 2002.

4467165. NILS G STENQVIST. „Fossil snegl“, 2002.

Blandede medier, signeret og dateret 2002.

Rammemål: 52x42 cm.

Billeddimensioner: 27x19 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen.

Få foretaget en gratis vurdering!

Rammemål: 52x42 cm.

Billeddimensioner: 27x19 cm.

Antal besøg: 272