Et Junghans stationsur fra det 20. århundrede.

4466867. Et Junghans stationsur fra det 20. århundrede.

Diameter: 34 cm.

Knæk/reparation på urskiven, ikke funktionstestet.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Diameter: 34 cm.

Nøgler mangler.

Antal besøg: 272