TOILETBORD, rokoko, 20. århundrede.

4466818. TOILETBORD, rokoko, 20. århundrede.

Toiletbord, længde 122, bredde 47, højde 61 cm.

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Brugsslitage.

Nøgler mangler.

Betalingsmetode for genstanden

BetalingskortBankoverførsel

Levering

: Angiv placering

Angiv din placering for at se transportmuligheder og -priser.

Adresse

Bruksgatan 2
71172 Vedevåg
Sverige

Placering
Showroom
Antal besøg: 95