KNUD RASMUSSEN. Vægrelief, metal, signeret 78.

4466726. KNUD RASMUSSEN. Vægrelief, metal, signeret 78.

41x91 cm.

Overfladeslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

41x91 cm.

Overfladeslitage.

Antal besøg: 173