TRATTGRAMOPHONE, Hans Mesterstemme, 20. århundrede.

4466689. TRATTGRAMOPHONE, Hans Mesterstemme, 20. århundrede.

Måske en senere kopi. Længde ca. 60, total højde ca. 69 cm.

Brugsslitage. Ridser og mærker, Ikke funktionstestet, der gives ingen funktionsgaranti.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 350