TASTATUR med stativ, Casio CTK-650L.

4466383. TASTATUR med stativ, Casio CTK-650L.

61 nøgler.
ca. 95 cm.

Justerbart stativ „Q-EX Stands“, højde som på billede 82 cm.

Mærker, ridser vises.
Notestativ mangler.
Strømadapter sandsynligvis ikke original.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.

Få foretaget en gratis vurdering!

61 nøgler.
ca. 95 cm.

Mærker, ridser vises.
Notestativ mangler.

Antal besøg: 256