4466383. TASTATUR med stativ, Casio CTK-650L.
61 nøgler.
ca. 95 cm.
Justerbart stativ „Q-EX Stands“, højde som på billede 82 cm.
Mærker, ridser vises.
Notestativ mangler.
Strømadapter sandsynligvis ikke original.
Arbejdede på tidspunktet for katalogisering. Der ydes ingen funktionel garanti.
Mærker, ridser vises.
Notestativ mangler.