RÖLLAKAN TÆPPE, 225x167 cm, signeret ILS.

4466120. RÖLLAKAN TÆPPE, 225x167 cm, signeret ILS.

Dimensioner ca. 225x167 cm.
Mål ekskl. vipper.

Brugsslitage, overfladesnavs, pletter.

Få foretaget en gratis vurdering!

Dimensioner ca. 225x167 cm.
Mål ekskl. vipper.

Antal besøg: 262