RULLEBORD, med fliser.

RULLEBORD, med fliser.
4465960. RULLEBORD, med fliser.

ca. 54 x 74 cm, 60 cm høj
klapper 25 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker, beskadiget flise.

Få foretaget en gratis vurdering!

ca. 54 x 74 cm, 60 cm høj
klapper 25 cm.

Antal besøg: 106