GENRMALER (DEUTSCH UM 1850). "Leg med killingen".

446596. GENRMALER (DEUTSCH UM 1850). "Leg med killingen".

Olie på lærred, 27,5 x 24 cm, signeret G. Umrein, dateret 1889, indrammet.

ingen større fejl.

Få foretaget en gratis vurdering!

ingen større fejl.

Auktionshaus J. Weiner
Antal besøg: 693