SKÅL MED LÅG, forgyldt sølv, sovjetiske kontrolstempler.

4465933. SKÅL MED LÅG, forgyldt sølv, sovjetiske kontrolstempler.

Diameter 12,5 cm. Højde 21 cm. Dekorationsdele fyldt. Bruttovægt ca. 700 g.

En skrue mangler, overfladeslid, fordybning, forgyldning slidt.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 371