CARL GÖRAN HAGBERG olie på lærred, signeret.

4465778. CARL GÖRAN HAGBERG olie på lærred, signeret.

„I skumringen“.
Lærred dimensioner 79x59 cm.
Rammemål 83x63 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Få foretaget en gratis vurdering!

„I skumringen“.
Lærred dimensioner 79x59 cm.
Rammemål 83x63 cm.

Ramme med mindre ridsmærker.

Antal besøg: 386