REDSKABER, parti.

REDSKABER, parti.
4465772. REDSKABER, parti.

Skål 12x31x22 cm
Knivstandshøjde 22 cm
Bakke 48x36 cm
Bakke 52x37 cm.

Slid og slitage. Ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
4465772. REDSKABER, parti.

Skål 12x31x22 cm
Knivstandshøjde 22 cm
Bakke 48x36 cm
Bakke 52x37 cm.

Antal besøg: 165