VITRINESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

4465699. VITRINESKAB, gustaviansk stil, 20. århundrede.

Højde 152,5 cm
Bredde 93 cm
Dybde 38 cm
Med belysning.

Brugsslitage. Belysningen fungerede på tidspunktet for katalogiseringen. Der ydes ingen funktionel garanti.

Nøgle/nøgler findes

Få foretaget en gratis vurdering!

Højde 152,5 cm
Bredde 93 cm
Dybde 38 cm
Med belysning.

Nøgle/nøgler findes

Antal besøg: 558