PER LÜTKEN, vas, glas, Holmegaard, 60-tal.

4465208. PER LÜTKEN, vas, glas, Holmegaard, 60-tal.

Mærket holmegard 2410.
Højde ca. 20 cm.

Brugsslitage.

Få foretaget en gratis vurdering!

Mærket holmegard 2410.
Højde ca. 20 cm.

Brugsslitage.

Antal besøg: 126