NATBORDE, et par, teak, 1960'erne.

4464878. NATBORDE, et par, teak, 1960'erne.

Fineret med teak, 1 æske.

Højde 50
Bredde 46
Dybde 31

(cm).

Mindre overfladeslid og pletter, 1 benbøjleskrue mangler.

Få foretaget en gratis vurdering!

Fineret med teak, 1 æske.

Højde 50
Bredde 46
Dybde 31

(cm).

Antal besøg: 798