OUTERFODER, et par, flinttøj, art nouveau, Rörstrand, begyndelsen af det 20. århundrede.

446481. OUTERFODER, et par, flinttøj, art nouveau, Rörstrand, begyndelsen af det 20. århundrede.

Diameter 26,5 cm. Højde 23 cm.

Sprække. Håret revner. Krackelyr. Brugsslitage. Ubetydeligt tab af glasur.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 489