UIDENTIFICERET KUNSTNER, signeret og dateret 2019 a tergo.

4464472. UIDENTIFICERET KUNSTNER, signeret og dateret 2019 a tergo.

Blandede medier på panel, signeret og dateret 2019 a tergo.

60 x 60 cm.

Mindre overfladeslid.

Få foretaget en gratis vurdering!

60 x 60 cm.

Mindre overfladeslid.

Antal besøg: 200