Bestikbord, eg. Begyndelsen af det 20. århundrede.

446447. Bestikbord, eg. Begyndelsen af det 20. århundrede.

Højde ca. 75 cm. Skær ca. 50 x 50 cm (+ 4 klapper a' 27 cm).

Brugsslitage. Rapport. Pletter. Mindre skade på en klap.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 1.759