UIDENTIFICERET KUNSTNER, monogram signeret.

4464389. UIDENTIFICERET KUNSTNER, monogram signeret.

Landskab. Olie på lærred, monogram signeret.

40 x 30 cm.

Overflade snavs.

Få foretaget en gratis vurdering!

40 x 30 cm.

Overflade snavs.

Antal besøg: 400