GYNGESTOL.

GYNGESTOL.
4464165. GYNGESTOL.

Højde ca. 110 cm
Bredde ca. 63 cm
Dybde ca. 125 cm.

Brugsslitage, ridser og mærker.

Få foretaget en gratis vurdering!
4464165. GYNGESTOL.

Højde ca. 110 cm
Bredde ca. 63 cm
Dybde ca. 125 cm.

Antal besøg: 156