LENNART RODHE. Sammensætning.

LENNART RODHE. Sammensætning.
4463957. LENNART RODHE. Sammensætning.

Litografi, signeret og dateret 2000, nummereret 12/30.

20 x 13,5 cm.

Rammemål: 33 x 28 cm.

Ikke undersøgt uden for rammen. Ramme med overfladesnavs.

Kunstner/designer

Lennart Rodhe (1916–2005)

Få foretaget en gratis vurdering!

20 x 13,5 cm.

Rammemål: 33 x 28 cm.

Kunstner/designer

Lennart Rodhe (1916–2005)

Antal besøg: 309