HEEL WELLING. Bord, „Drip Table“, &Tradition, mærket.

4463922. HEEL WELLING. Bord, „Drip Table“, &Tradition, mærket.

Laminatplade, benstativ i sortlakeret aluminium, mål 75, 190 x 80 cm.

Brugsslitage, ridser, overflademærker, manglende pote.

Få foretaget en gratis vurdering!

Antal besøg: 374